Výber z 1. kola SILUETOVEJ ligy 10.12.2018 Zsolt

Výber z 10. kola SILUETOVEJ ligy 10.12.2017 Zsolt

Výber z 9. kola SILUETOVEJ ligy 12.11.2017

Výber z 6. kola SILUETOVEJ ligy 13.8.2017 (Zsolt)

Výber z 5. kola SILUETOVEJ ligy 2.7.2017 (Zsolt)

Výber z 4. kola SILUETOVEJ ligy 18.6.2017 (Monika)

Výber z 1. kola SNIPER ligy 28.5.2017 (Roland)

Výber z 3. kola SILUETOVEJ ligy 14.5.2017 -2 (Monika)

Výber z 3. kola SILUETOVEJ ligy 14.5.2017 (Monika)

Výber z 2. kola SILUETOVEJ ligy 26.3.2017 (Monika)

Výber z  1. kola SILUETOVEJ ligy 12.2.2017 (Monika)

Výber z  10. kola SILUETOVEJ ligy 11.12.2016 (Monika)

Výber z  9. kola SILUETOVEJ ligy 27.11.2016 (Monika)

Výber z  8. kola SILUETOVEJ ligy 23.10.2016 (Monika)

Výber z  7. kola SILUETOVEJ ligy 14.8.2016 (Monika)

Výber z  5. kola SILUETOVEJ ligy 26.6.2016 (Monika)

Výber z  4. kola SILUETOVEJ ligy 22.5.2016 (Monika)

Výber z  3. kola SILUETOVEJ ligy 17.4.2016 (Monika)

Výber z  2. kola SILUETOVEJ ligy 13.3.2016 (Monika)

Výber z  XI. kola SILUETOVEJ ligy 13.12.2015 (Monika)

Výber z  IV. kola SILUETOVEJ ligy 13.7.2014 (Monika)

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 18.5.2014 (Monika)

Mosquito Handgun Match 2014 (Rapos Z.)

Mosquito Handgun Match 2014 (Martin)

Mosquito Handgun Match 2104 prematch (Martin)

Výber z 1. kola steel cup-u 2014 (Martin)

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 16.3.2014 (Monika)

Výber z Vianočného steel cup-u 2013 (Martin)

Výber z  IX. kola SILUETOVEJ ligy 15.12.2013 (Monika)

Výber z  VIII. kola SILUETOVEJ ligy 1.12.2013 (Monika)

Výber z  I. kola Minisniper ligy 26.5.2013 (Roland)

Mosquito Handgun Match 2103 prematch (Martin)

Mosquito Handgun Match 2013 (Martin)

Výber z  IV. kola SILUETOVEJ ligy 21.4.2013 (Monika)

Výber z 1. kola STEEL CUP ligy 24.3.2013 (Martin)

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 10.3.2013 (Martin)

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 17.2.2013 (Monika)

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 27.1.2013 (Monika)

Výber z Vianočného steel cup-u 2012 (Monika)

Výber z  VIII. kola SILUETOVEJ ligy 16.12.2012 (Monika)

Výber z  VI. kola SILUETOVEJ ligy 14.10.2012 (Monika)

Výber z  IV. kola SILUETOVEJ ligy 22.7.2012 (Monika)

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 24.6.2012 (Monika)

Výber z  Mosquito 2012 (Martin Dragúň)

Výber z  Mosquito 2012 (Marian Simonek)

Výber z 1. kola steel cup ligy 2 (Marian Simonek)

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 22.4.2012 (Monika)

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 29.1.2012 (Monika)

Výber z Vianočného steel cup-u 2 (Monika)

Výber z Vianočného steel cup-u (Monika)

Výber z  II. kola STEEL CUP ligy 6.11.2011 (Peter)

Výber z  V. kola SILUETOVEJ ligy 23.10.2011 (Peter)

Výber z  V. kola SILUETOVEJ ligy 23.10.2011 (Monika)

Výber z  IV. kola SILUETOVEJ ligy 25.9.2011 (Monika)

Výber z  GECO-OPEN 2011 3-4.9.2011 (Viktor)

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 21.8.2011 (Aniko)

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 17.7.2011 (Monika)

Majstrovstvá SR 2.7.2011 (Patrik)

SPL Čachtice 25.6.2011 (Patrik)

Mosquito Handgun Match 30.4-1.1.2011 (Monika / Patrik)

Mosquito Handgun Match 30.4-1.1.2011 (Marian Simonek)

Výber z  I. kola komárňankej ligy 10.4.2011 (Monika)

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 10.4.2011 (Monika)

Výber z 1. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 27.2.201 (Roland)

Výber zo Steel Cup-u 2010 5.12.2010 (Monika)

Výber zo 6. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 17.10.2010 (Marek)

Výber zo 6. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 17.10.2010 (Roland)

Výber z SGS II Sielnica 9.10.2010 (Patrik)

Výber z III. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 26.9.2010 (Monika)

5. kolo SPL 18.9.2010 (Patrik)

4. kolo Tekovskej ligy 5.9.2010 (Patrik)

Mosquito Rifle Match 22.8.2010 (Marian Simonek)

Výber z MFS OPEN 9.-11.7.2010 (Patrik)

Výber z 1. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 9.5.2010 (Roland)

Výber zo súaže Mosquito Handgun Match 2010 (M. Dragúň)

Výber zo súaže ARTEMIS vo Zvolene 10.4.2010 (Patrik)

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 14.2.2010 (Monika 2)

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 14.2.2010 (Monika)

Výber z VI. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 15.11.2009

Výber z Malorážnej odstrelovačky (ESO NEDED) 27.10.2009

Výber z III. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 20.9.2009 (Patrik)

Výber z V. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 22.8.2009 (Roland)

Výber z 2. kola ligy Sielnica 16.8.2009 (Patrik)

Výber z Majstrovstiev Slovenska 8.8.2009 (Patrik)

Výber z I. kola NRL1.8.2009 (Patrik)

Výber z II. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 19.7.2009

Výber z IV. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 12.7.2009 (Jozef)

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy5.7.2009 (Jozef)

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy5.7.2009 (Martin)

Výber z III. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 7.6.2009

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 24.5.2009

Výber z Mosquito 2009

Výber z II. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 19.4.2009 od Rudiho

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 5.4.2009

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 5.4.2009 od Mareka

Výber z I. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 29.3.2009

Výber z I. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 29.3.2009 od Mareka

Výber z I. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 15.3.2009

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 22.2.2009

Fotky dodané SNIPER CLUBOM Neded

Výber zo Steel Cup-u 2008 28.12.2008

Výber z Malorážnej odstrelovačky (ESO NEDED) 19.10.2008

Výber z III. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 12.10.2008

Výber z  VIII. kola SILUETOVEJ ligy 28.9.2008

Výber z Mosquito Shotgun Match 2008

Výber z  VI. kola SILUETOVEJ ligy 13.7.2008

Výber z III. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 29.6.2008

Výber z  V. kola SILUETOVEJ ligy 1.6.2008

Výber z CNC Opařany 2008

Výber z II. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 11.5.2008

Výber z Mosquito 2008 PREMATCH  MATCH

Výber z  IV. kola SILUETOVEJ ligy 20.4.2008

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 30.3.2008

Výber z I. kola komárňanskej ligy v praktickej strelbe 16.3.2008

Výber z I. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 9.3.2008

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 24.2.2008

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 27.1.2008

Fotografie z memoriálu Petra Máu st. (Steel Challange) 28.10.2007

Výber z majstrovstiev Slovenska v brokovnici 6.10.2007

Výber zo IV. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 23.9.2007

Výber z  VIII. kola SILUETOVEJ ligy 9.9.2007

Krakow OPEN 2007

Výber z  VII. kola SILUETOVEJ ligy 26.8.2007

Výber z III. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 19.8.2007

Výber z  VI. kola extraligy Trenčín + brokovnica  11.-12.8.2007

Výber z II. kola komárňanskej ligy 5.8.2007

Výber z  V. kola extraligy Sielnica 28.7.2007

Výber z  VI. kola SILUETOVEJ ligy 22.7.2007

Výber z  IV. kola extraligy Domaniža 21.7.2007

Výber z  Corgon Cup 2007 (III. kolo extraligy Nitra 14.7.2007

Výber z Majstrovstva Slovenska v Čachticiach 30.6.2007

Výber z II. kola nitrianskej regionálnej ligy 23.6.2007

Výber z  V. kola SILUETOVEJ ligy 17.6.2007

Výber z II. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 10.6.2007

Výber z CNC Opařany 2007

Výber z  IV. kola SILUETOVEJ ligy 20.5.2007

Výber z Mosquito 2007 stavba PREMATCH 1 2 MATCH 1 2

Výber z  III. kola SILUETOVEJ ligy 22.4.2007

Výber z I. kola komárňanskej ligy v presnej strežbe 8.4.2007

Výber z I. kola nitrianskej regionálnej ligy 31.3.2007

Výber z  II. kola SILUETOVEJ ligy 25.3.2007

Výber z I. kola komárňanskej ligy 11.3.2007

Výber z  I. kola SILUETOVEJ ligy 28.1.2007

Výber z komárňanskej IPSC ligy 2006

Výber z komárňanskej IPSC ligy 2005

Výber z  komárňanskej SNIPER ligy 2006

Výber z  komárňanskej SILUETOVEJ ligy 2006

IPSC preteky mimo Komárna

Mosquito 2006